کمدی

مرتب سازی
همه
جدیدترین
بروزترین
سال انتشار
امتیاز IMDB
محبوب ترین
امتیاز IMDB
همه
همه
بالا 9
بالا 8
بالا 7
بالا 6
بالا 5
زیر 5
زیرنویس
دانلود فیلم Through My Window 2022 ( از طریق پنجره من ۲۰۲۲ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
5.4/10

Through My Window 2022

روایت حس علاقه طولانی مدت راکل به همسایه اش که علی رغم مخالفت های خانواده اش، به اوج خود رسید.
زیرنویس
دانلود فیلم Bed & Board 1970 ( کانون زناشویی ۱۹۷۰ | تخت و تخته ) با زیرنویس فارسی چسبیده
7.4/10

Bed & Board 1970

«آنتونی» و «کریستین» مدتی است که باهم ازدواج کرده اند. آنتونی روی گل های در حال مرگ کار می کند‌، و کریستین که باردار است بطور خصوصی ویولون تدریس می کند...
زیرنویس
دانلود فیلم Some Like It Hot 1959 ( بعضی‌ها داغشو دوست دارند ۱۹۵۹ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
8.2/10

Some Like It Hot 1959

«جو» (تونی کورتیز) و «جری» (جک لمون) دو نوازنده هستند که به تازگی شغل شان را از دست داده اند و وضع مالی شان بسیار خراب است. انها شاهد یک قتل توسط مافیا بوده اند و اکنون مورد تعقیب آنهایند. جو و جری در قالب لباس زنانه به گروهی از نوازندگان زن می پیوندد و به کالیفرنیا می روند، جائیکه خود را «دفنی» و «جوزفین» می نامند. در گروه دختری ساده و زیبا به نام «شوگر» (مریلین مونرو) با دفنی رابطه ای دوستانه شکل می دهد. اما جوزفین عاشق او شده است و با لباس مبدل خود را میلیونری تنها معرفی می کند تا دل شوگر را برباید. میلیونری پیر نیز عاشق دفنی شده است و دست بردارش نیست.
زیرنویس
دانلود فیلم The Prince and the Showgirl 1957 ( شاهزاده و مانکن ۱۹۵۷ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
6.4/10

The Prince and the Showgirl 1957

لندن، سال 1911. دختر نمایش‏گر امریكایى، « السى مارینا » ( مونرو ) نظر « شاهزاده چارلز » ( اولیویر )، نایب السلطنه‏ ى كارپات را كه براى شركت در مراسم تاجگذارى « جرج پنجم » به انگلستان آمده، جلب مى‏ كند.
زیرنویس
دانلود فیلم Bus Stop 1956 ( ایستگاه اتوبوس ۱۹۵۶ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
6.4/10

Bus Stop 1956

كافه‏ ى اژدهاى آبى، فینیكس. « بو » ( موراى ) كابوى شنگول و شلوغى است كه براى شركت در مسابقه‏ ى گاوچرانى به شهر آمده و خیلى زود دل‏باخته‏ ى « چرى » ( مونرو ) - خواننده‏ى كافه - مى‏ شود و مى‏ خواهد با او ازدواج كند.
زیرنویس
دانلود فیلم How to Marry a Millionaire 1953 ( چگونه می‌توان با یک میلیونر ازدواج کرد ۱۹۵۳ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
6.9/10

How to Marry a Millionaire 1953

« پولا » ( مونرو )، « لوكو » « گریبل » و « شاتس پیج » ( باكال )، سه مدل بلوند نیویوركى، آپارتمانى اجاره مى‏‌كنند تا سه میلیونر پابه‏ سن گذاشته را به تور بیندازند، اما در عوض به مردانى متوسط الحال دل مى‏‌بازند...
زیرنویس
دانلود فیلم The Greatest Beer Run Ever 2022 ( بزرگترین سفر تمام زمان‌ها برای آبجو ۲۰۲۲ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
6.5/10

The Greatest Beer Run Ever 2022

جان دونوهو (زک افران) یک کهنه‌سرباز ۲۶ ساله نیروی دریایی ایالات متحده که به عنوان یک دریانورد تجاری کار می‌کند یک شب در سال ۱۹۶۷ در یک بار در شهر نیویورک به چالش کشیده می‌شود. مردانی که جمع شده بودند، خانواده و دوستان خود را در جنگ جاری ویتنام از دست داده بودند. یکی از دوستان ایده‌ای را مطرح کرد که بسیاری ممکن است آن را مضحک بدانند: یکی از آن‌ها باید مخفیانه وارد ویتنام شود، دوستان خود را در جنگ ردیابی کند و به هر یک از آنها پیام‌های حمایت از خانه، کمی خنده و آبجو بدهد.
دانلود فیلم Baby Boom 1987 بیبی بوم
6.2/10

Baby Boom 1987

وقتی “جی.سی ویت” از اقوام دورش کودکی را به ارث می برد و مجبور میشود از او نگهداری کند، زندگیِ فوق العاده اش به آشوب کشیده می شود …
زیرنویس
دانلود فیلم In the Land of Women 2007 ( در سرزمین زنان ۲۰۰۷ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
6.4/10

In the Land of Women 2007

کارتر وب تصمیم میگرد که برای مراقبت از مادر بزرگ خود به نزد او برود و شکست عشقی خود را هم فراموش کند، اما در آنجا با دختری آشنا میشود...
زیرنویس
دانلود فیلم Lost in Translation 2003 ( گمشده در ترجمه ۲۰۰۳ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
7.7/10

Lost in Translation 2003

یک ستاره سینمایی و یک نو عروس افسرده که با هم هیچ نسبتی ندارند، یکدیگر را در توکیو می بینند و رابطه‌ای بین شان آغاز می شود.
زیرنویس
دانلود فیلم Bad Teacher 2011 ( معلم بد ۲۰۱۱ ) با زیرنیوس فارسی چسبیده
5.6/10

Bad Teacher 2011

«الیزابت هالسی» (کامرون دیاز) یک معلم فقیر در شیکاگو است که به بد دهنی در مدرسه شهرت دارد. او تصمیم دارد با نامزد پولدارش ازدواج کند تا زندگی‌اش متحول شود، اما طولی نمی کشد که نامزدش او را ترک می کند. اکنون او قصد دارد مخ یکی از معلمان ثروتمند مدرسه بنام «اسکات دلاکورت» (جاستین تیمبرلیک) را بزند، اما یکی دیگر از معلمان نیز عاشق اسکات است. از طرفی معلم ورزش، «راسل گتیس» (جیسون سیگل) سعی دارد به الیزابت نزدیک شود.
زیرنویس
دانلود فیلم The Men Who Stare at Goats 2009 ( مردانی که به بزها خیره می‌شوند ۲۰۰۹ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
6.2/10

The Men Who Stare at Goats 2009

خبرنگاری به اسم «باب ویلتون» در کشور عراق با سربازی آمریکایی به اسم لیم آشنا می‌شود که ادعا می‌کند عضو یک گروه سری از ارتش آمریکا در این کشور بوده‌است و از نیروهای ماورای طبیعی در مأموریت‌هایشان استفاده کرده‌اند.
زیرنویس
دانلود فیلم Something Borrowed 2011 ( قرض گرفته شده ۲۰۱۱ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
5.8/10

Something Borrowed 2011

ریچل یک وکیل با استعداد و موفق است که مدت هاست با دارسی دوست است و دوستان بسیار نزدیک و صمیمی برای یکدیگر به حساب می آیند تا اینکه ریچل با اتان آشنا می شود .مردی که به او علاقه مند می شود اما بعد از چند روز متوجه می شود که اتان نامزد دارسی است و حالا ریچل با مشکلات زیادی روبرو شده است.
زیرنویس
دانلود فیلم How Do You Know 2010 ( از کجا می‌دانی ۲۰۱۰ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
5.4/10

How Do You Know 2010

لیزا جورگنسون علاقه‌مند به ورزش و سافت بال است. او که از تیم ملی کنار گذاشته شده، کاملاً پریشان است. تا اینکه با متی رینولدز، توپ پرت کن تیم حرفه ای بیسبال ملی واشینگتن آشنا می‌شود. اما متی یک اغواگر خودخواه و مبالغه گر است. جورج مدیسون نیز مرحله پیچیده‌ای از زندگی را می‌گذراند. او بازرگانی متهم به اختلاس مالی است و با رفتن به زندان روبرو است. او همچنین رابطه بسیار پیچیده‌ای با پدرش چارلز دارد. در حالی که هر کدام بدترین دوره زندگی خود را تجربه می‌کنند، جورج و لیزا با هم آشنا می‌شوند.
زیرنویس
دانلود انیمیشن Monsters, Inc. 2001 ( شرکت هیولاها ۲۰۰۱ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
8.1/10

Monsters, Inc. 2001

هیولاها برای بالا بردن قدرت شهرشان، کودکان را می‌ترسانند اما از مواجهه‌ی مستقیم با آنها هراس دارند چراکه ممکن است آلوده شوند. در این میان، دختر بچه‌ای وارد شهر آنها می‌شود و تحولات بسیاری در آنجا به وقوع می‌پیوندد.
زیرنویس
دانلود فیلم The Princess Switch: Switched Again 2020 ( سوئیچ پرنسس: دوباره تغییر کرد ۲۰۲۰ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
5.4/10

The Princess Switch: Switched Again 2020

وقتی شاهزاده خانوم مارگارت به طور غیر منتظره ی وارث تاج و تخت مونتنارو می شود, مسیر بسیار دشواری در پیش دارد.و استیسی بدل او وظیفه دارد تا قبل از آن که دیر شود مانع .....
زیرنویس
دانلود فیلم The Perfect Date 2019 ( یک قرار عالی ۲۰۱۹ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
5.8/10

The Perfect Date 2019

بروکس راتیگان، برای جمع آوری پول جهت رفتن به کالج، برنامه‌ای را درست می‌کند که هرکسی می‌تواند از او به عنوان دوست پسر برای موقعیت‌های خاص استفاده کند.
زیرنویس
دانلود فیلم Bullet Train 2022 ( قطار سریع‌السیر ۲۰۲۲ ) با زیرنویس فارسی چسبیده
7.5/10

Bullet Train 2022

لیدی باگ (برد پیت) یک آدمکش بدشانس است که اعتقاد دارد باید کارش را با آرامش انجام دهد. او در آخرین مأموریت خود در سریع السیرترین قطار جهان با پنج قاتل درگیر روبرو میشود که در ماموریتشان نقاط مشترکی وجود دارد.